Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati prej 8-kate , i pozicionuar ne krahun lindor te baneses . Ne pallat nuk eshte vendosur ashensori dhe apartamenti ka nevoje per rregullime . Eshte i pershtatshem per investim . Per informacion me te detajuar ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

841

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Muzikes , Lagjia 28 Nentori

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019