APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne katin e dhjete te nje ndertimi te ri , prane Lungomare . Organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen , dy dhoma , nje tualet dhe nje ballkon . Orientimi i apartamentit eshte ne Lindje , ofrohet i arreduar , ndodhet ne zonen e quajtur '' Rruga Ura''. Ndodhet prane detit dhe prane qendres se re te qytetit , disponon certifikate pronesie . Ju ftoj te me kontaktoni per nje vizite ne prone !


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

460

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga ''Shaban Demiraj'', Lungomare

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin