Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon . Ndodhet ne katin e 2-te nga toka te ish-Parku i Tregtise , ne nje nga ndertimet me te reja ne zone . Largesia nga deti eshte 700 m ne kembe dhe 1 km nga Lungomarja . Eshte i pershtatshem si per banim dhe per zyra . Zona eshte e populluar dhe e preferuar per te jetuar gjate gjithe vitit . Apartamenti ka punime ekstra dhe ka certifikate pronesie . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

1844

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: ish-parku i Tregtise

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019