Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje rezidence te ndertuar vitet e fundit. Ambjenti ka hyrje te personalizuar dhe ka nje siperfaqe totale 280 m2 nga te cilat 90 m2 jane verande e cila eshte e ndare ne dy hapsira nga dy anet e ndertese dhe mund te shfrytezohet lehtesisht.
Organizohet ne nje dhome ndenje me oxhak ,kend ngrenie,kend gatimi i vecuar. Tre dhoma gjumi nga te cilat dhoma matrimoniale me tualet dhe garderobe te vecant, nje tualet dite, lavanderi. Oriontimi eshte lindje-perendim dhe ka nje pamje fantastike te liqenit.
Gjithashtu ne cmim perfshihet nje garazhd i mbyllur per dy poste dhe nje depo.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

280 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Penthouse Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

309 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019