Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin zero te nje ndertese tre kateshe dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, soxhorno+kuzhine dhe tualet. Orientohet me pamje nga Veriu. Rezidenca te ofron facilitete te shumta, qetesi, siguri dhe mundesi per te bere nje jete sa me komode. Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne nr, 0697406901 !


Informacion
Sipërfaqja:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

89 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019