Përshkrim

Toka ndodhet ne fshatin Qereke prane Krujes. Gjeografikisht shume afer me Rinasin. Ne siperfaqen 2400 metra ndodhet nje shtepi 1 katshe e pabanuar prej vitesh. Toka eshte prodhimtare dhe e paster, mund te perdoret edhe per ndertim. Per me teper kontaktoni 0672040486!


Informacion
Sipërfaqja:

2400 m2

Lloji:

Land Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

56 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qereke, RInas

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019