Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues i rikonstruktuar,me rIfinitura shume cilesore. Organizohet nga nje dhome ngrenjeje dhe ndenjeje te perbashket, nje ambient gatimi nje dhome gjumi, nje tualet me ndricim natyral dhe dy ballkone ku njeri prej te cileve eshte ne funksion si lavanteri dhe tharje e e hekurosje. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pajisur me kondicioner. Dhoma e gjumit eshte e shtruar me parket. Ka 24 ore uje dhe drita. Vendodhja e tij ofron mundesine e perdorimit te transportit urban, si dhe te gjitha sherbimet e e nevojshme per nje jetese komode. Cmimi eshte i diskutueshem. Per nje vizite mos hezitoni te kontaktoni me ne.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Sip. Toke:

1000 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

317

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019