Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin 10 te nje pallati te ri ne bulevardin Vlore-Skele. Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

102 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

299

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Vlore-Skele

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019