Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje kompeks shume cilesor i ndertuar vitet e fundit dhe pozicionohet ne katin e trete te nje godine kater kateshe. Ambjenti ka nje siperfaqe totale 194.5 m2 nga te cilat 176 m2 jane siperfaqe banimi te cilat organizohen ne nje dhome ndenje, ambjent gatimi, tre dhoma gjumi nga te cilat dhoma matrimoniale me tualet dhe garderobe te vecant, nje tualet dite dhe dy ballkone.
Orientimi qe ka jep drite gjat gjithe dites dhe pamje te lire nga liqeni dhe parku artificial.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per cdo informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

195 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

43 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti zoologjik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019