Hyr
Përshkrim

Shitet truall ndertimi ne Farke te Madhe e pershtatshme per ndertim vile me siperfaqe 2.000m2 e pajisur me certifikate pronesie . Prane rruges kryesore dhe me facilitetet e tjera prane ! Per me shume telefononi !


Informacion
Sip. Totale:

2000 m2

Sip. e brendshme:

2000 m2

Sip. Toke:

2000 m2

Lloji:

Industrial Land

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

176

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Farke e Madhe

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019