Përshkrim

Jepet me Qera Apartament Luxi prane Liqenit. I organizuar ne sallon me kuzhine 100 m2 .Dy dhoma gjumi me hapesire te bollshme me pamje te mrekullueshme dhe nje garderobe. Depo per kepuce dhe mjete pastrimi me vehte. Dy tualete te medha, ku njera komunikon direkt me dhomen e gjumit te ciftit. Sistem ngrohje me Chiller, ngrohje uji me sistem diellor ( solar ). Gatimi me gaz, sistem alarmi per humbje gazi. Filtrim uji per gatim me filtra te fuqishem ( dopio filtrim ). Telekamer me ngjyra ne porten e hyrjes. Perde te telekomanduara me izolim te plote ne dy dhomat e gjumit. Dush me sistemin ujvare, kromoterapi dhe sistem audio. Ndricim nate me led blu ne te gjithe apartamentin gjate nates, dhoma e gjumit dhe dy banjat me sistem kromoterapi. Vetratat ne te gjithe gjeresine e shtepise me triplex. Izolim termik dhe akustik i te gjithe apartamentit 150 dendesi. Parket antizhurme ne te gjithe dyshemene. Ky apartament shijohet vetem duke jetuar aty, per nje vizit ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sipërfaqja:

203 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

6 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

144 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019