Përshkrim

Shitet tokë për investim me projekt për 1 vilë në Mjull Bathore me sipërfaqe 1007.5m2. Toka disponon dokumentacion të rregullt dhe ka mundësi ndërtimi. Për një vizitë në pronë kotakto në +355697007414.


Informacion
Sipërfaqja:

1008 m2

Lloji:

Land Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

57 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mjull-Bathore

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019