Përshkrim

Prona ndodhet prane rruges se re te portit, e cila ofron lehtesi te shumta per nje jetese komode. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim. Pallati eshte ndertim i vitit 2018, me cilesi shume te larte. Siperfaqja totale e prones eshte 130.5 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno te madhe, nje kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon te madh me pamje nga porti.
Apartamenti eshte i investuar me nje cilesi teper te larte. Disponon sistem ngrohje ftohje multispeed, Punime gipsi, patinim
Xhama tripleks per eleminimin e zhurmave
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me nje stil bashkekohor.
Për më shumë informacion ose një shoqërim ne prone ju lutem na kontaktoni. 0674091000


Informacion
Sip. e brendshme:

131 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

333

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019