Hyr
Përshkrim

Duplexi eshte ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje pallati te ri ne Vollga ne brezin e dyte te pallateve. Eshte i gjithi i kompletuar dhe ne kushte te mira. Zone e cila ofrom facilitete te shumta per nje jetese komode. Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

319

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020