Hyr
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe totale ndertimi 76.5m2 dhe parcele (oborr) 48.77 m2 ne Rezidencen "Vala Mar" destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri. Këto rezidenca moderne dhe komode gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, kryesisht me pisha të buta e të egra, si dhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë,i Gjirit të Lalzit. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, korridori ,tualeti dhe nje ballkon me hapesire te bollshme. Disponon vend parkimi dhe hapesire te gjelber te mjaftueshme per te realizuar nje ambjent relaxues. Per me shume informacion kontaktoni 0672044431.


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Sip. Toke:

49 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

253

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: VALA MAR

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019