Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ngjitur me kopshtin zoologjik ne nje pallat shume cilesor te administruar shume te mire. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga liqeni . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajer te paster si dhe te gjitha sherbimet e nevojshme si markete, lojra per femije, farmaci, lavanteri, banke, komplekse sportive, pishina etj. APARTAMENTI LIROHET NE DATEN 20 GUSHT. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

405

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020