Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe totale 108.9 m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, soxhorno+kuzhine, dhe tualet. Ndodhet tek Rezidences Kodra e Diellit 1, brenda se ciles gjeni facilitete te shumta, qetesi absolute, siguri si dhe pamje fantastike. Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne nr, 0697406901 !


Informacion
Sipërfaqja:

93 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

110 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019