SHITET RESTORANT NE VOLLGA,DURRES!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambjent komercial + biznes bar restorant ne zonen e Vollges.
Restoranti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Eshte i investuar totalisht,aspirim ,ndricim,kondicionim,i shtruar me parket druri ,ka verande te shfrytezueshme ne favor te biznesit.
Restoranti ndodhet ne rruge kryesore,ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe me levizshmeri te larte.
Aktualisht restoranti eshte aktiv ne gjendje pune, me klientele te ngritur prej disa vitesh, dhe kjo e ben nje mundesi shume te mire investimi !!
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Per informacion dhe vizite ne prone ju lutem me kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

224 m2

Sip. e brendshme:

224 m2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

116

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin