Shesim godine multifunksionale prane Xhamllikut ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Varri Bamit ,prane sheshit Shtraus shesim godine multifunksionale 5 kateshe buze rruges kryesore.

Godina ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 1680 m2

Organizimi Kati 0 278 m2 lokal prej shume vitesh i ivenstuar dhe me nje xhiro teper te kenaqeshme

Kati 1 340m2 ambient per argetimin e femijeve me lodra biznes i ngritur dhe me nje xhiro teper te kenaqeshme

Kati 2 358 m2 bar restorant per organizime private

Kati 3 358 ambiente te mendura per dhoma hoteli ose apartamente

Kati 4 290 m2 ambient i projektuar per bar ,por mund te konfigurohet per apatamente ose dhoma hoteli gjithashtu

Godina ka mundesi per vendosjen e nje ashensori ne funksion te saj

Dokumentacion i rregullt hipotekor

Cmimi okazion per ate qe ofron

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1680 m2

Sip. e brendshme:

1680 m2

Kati:

5

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

318

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Varri I Bamit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin