Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri tek Kodra e Diellit. Organizohet ne dy dhoma gjumi, soxhorno+kuzhine, dy tualete, ballkon dhe ka orientim Lindje-Perendim. Zona ka marr nje zhvillim te dukshem vitet e fundit dhe konsiderohet nga me te preferuarat. Per nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni, 0697406901 !


Informacion
Sipërfaqja:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

1 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

100 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019