SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE NE VOLLGA PAMJE DETI, MUNDESI NDARJE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e vollges, zonen me te kerkuar ne qytetin e Durresit. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, 2 tualete, dhe nje ballkon me orientim nga perendimi. Disponon dokumentacion te rregullt. Siperfaqa totale e apartamentit eshte 155m2. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

155 m2

Sip. e brendshme:

143 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

491

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga, Durres, Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin