Njesi komerciale per qira perballe Kompleksit Halili ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira njesi komerciale te Rruga e Dibres !
Prona ndodhet buze rruge ,ndertim i vitit te fundit me standart optimal.
Ka vizibiletet maksimal ne rruge,akses te menjehershem,dhe verande para bulevardi.
Pershtatet per shumellojshmeri aktivitetesh tregtare fale edhe fasades se xhamit .
Cmimi perfshin tatim burimin 15 %.

Per vizite nga afer me kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

210 m2

Sip. e brendshme:

185 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

239

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Halili, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin