SHITET TRUALL PER NDERTIM NE LUNDER - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet ne zonen e Lundres shume prane Rolling Hills dhe TEG.
Toka eshte ne zone te kuqe ku mund te aplikohet per leje ndertimi me nje intensitet 0.3 dhe koficent shfrytezimi 30%.
Ka siperfaqe 2700 m2 ku mund te ndertohen 4 vila individuale.
Gjithashtu ekziston mundesia e ndarjes perkundrejt tjeter cmimi.
Prona ka pozicion dhe orientim fantastik.
Per me shume informacione na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

2700 m2

Sip. e brendshme:

2700 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

353

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Rolling Hills, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin