SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Vollga!
Apartamenti pozicionohet ne katin e 19 te nje pallati 27 katesh.
Organizohet nga dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

132 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

19

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

207

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin