APARTAMENT ME QERA 1+1 , UJI I FTOHTE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne linjen e pare te ndertimeve prane Rruges Dhimiter Konomi . Eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen , nje dhome ,nje ballkon dhe nje tualet . Eshte totalisht i mobiluar ne cdo detaj me mobilim bashkekohor . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone , ju ftoj te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brendshme:

45 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

93

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Stefan Pano , Lagjja ''Uji i Ftohte'', Rruga e Konomojave

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin