APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, NE BULEVARDIN VLORE-SKELE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim,te nje objekti 12 katesh ,me 2 kate dyqane,ndertim i vitit 2012. Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 sallon+kuzhine ,1 tualet dhe 2 ballkone . Apartamenti aktualisht eshte ne faze rikonstruksioni dhe riorganizimi nga vete pronari, nje avantazh shume i mire per te nderhyre dhe riorganizuar sipas deshires(dorezohet i perfunduar). Pallati eshte i pozicionuar ne bulevardin Vlore-Skele ,me pamje dhe hyrje nga bulevardi,ne nje nga zonat me elitare dhe te populluara ,nje pike lidhese midis faciliteteve te qytetit dhe aksesit me Lungomaren. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

89 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

148

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Vlorë-Skelë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin