NJESI PER SHITJE NE LUNGOMARE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Njesia ka nje siperfaqe 72 m2. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10 katesh. Organizohet ne open space dhe nje tualet. Shume prane lungomares,me mundesi per zhvillimin e sherbimeve te ndryshme.
Cmimi i diskutueshem !
Per me shume info ose vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

112

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lungomare

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin