SHESIM TOKE TRUALL PRANE QENDRES, RRUGA E KAVAJES - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet pranë qendrës së Tiranës, rruga e Kavajës.

• Informacion mbi Pronën:

• Lokacion strategjik
• Sipërfaqe totale prej 734.8 m²
• Intensiteti i ndërtimit të tokës është 3.5

• Shumë e rregullt dhe e favorshme për ndërtim si hotel, godinë biznesi, pallat etj.
• Ofron mundësi shumë e mirë investimi për ndërtim.
•Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

735 m2

Sip. e brendshme:

735 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

114

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin