ULET CMIMI!!! NE SHITJE APARTAMENT 2+1TEK PAZARI I RI, TIRANE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne shitje apartament 2+1 ne zonen e Pazarit te Ri.
Apartamenti eshte i organizuar ne:
-Sallon
-Ambient gatimi
-2 Dhoma gjumi
-Tualet
-Ballkon
Me nje siperfaqe totale prej 68 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh. Orient jug perendim . Apartamenti eshte ne shitje i mobiluar.
I vendosur shume prane qendres se Tiranes, lehtesisht i aksesueshem.
Nje mundesi fantastike investimi.

Per nje vizite ne prone dhe per me teper informacion kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

357

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Pazari I ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin