SHESIM AMBJENT KOMERCIAL NE SHKOZE - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti është pjesë e një kompleksi rezidencial 5 katësh + 1 kat nëntokë, njohur ndryshe si kompleksi i Tom Doshit në Shkozë.

• Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto 45.1 m²
• Sipërfaqe bruto 49.1 m²
• Pozicionohet në katin 0
• Kubaturë e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Eshtë i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi të cilat do të jenë në favor të banorëve të kompleksit.
• Mundësi ndërrimi me makinë.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

49 m2

Sip. e brendshme:

45 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

83

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: "Kompleksi Tom Doshit", Shkozë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin