APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TE PALESTRA E MUNDJES VLORE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistus ne zonen e Skeles ,Organizohet ne dy dhoma gjumi ,nje sallon sebashku me kuzhinen dhe nje verand te rrethuar me gardh ,ndodhet 150m afer bulevardit kryesor dhe ndodhet prane faciliteteve ,disponon certifikat pronesie.Me kontaktoni per detajet dhe nje shoqerim ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

818

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Vlorë-Skelë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin