Apartament 1+1 te Tourquoise Marine - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka sipërfaqe totale 70m2 dhe është i organizuar në nje dhome gjumi, ambientin e ndenjes e ngrënies, dhe një tualet.
Turquoise Marina është një nga projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, e vendosur në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. 
• Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. Lehtesirat: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.
Per me shume informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

157

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Gjiri i Lalzit, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin