Apartament 1+1 te Turqouise Marina - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti si me lart eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 1 dhome gjumi dhe tualet.
Risite ne kete kompleks variojne nga Aquapark (i pari ne nje kompleks), 200 vendparkime per mjete lundruese, Ambjente Sportive, Korsi Bicikletash si edhe plazh privat i garantuar.
I vendosur ne nje lokacion strategjik vetem 40 min nga Tirana, 3 ore nga Prishtina, 4 ore nga Shkupi dhe 100m nga vija bregdetare, me nje rikthim te larte investimi.
Per me shume información, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

220

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Hamallaj, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin