JEPET ME QIRA APARTAMENT NE QENDER - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament ne qender. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet, dy ballkone dhe nje studio. Ndodhet ne nje godine buze rruge dhe mjaft cilesore dhe e kerkuar per shkak te faciliteteve qe ofron zona. Eshte mundesia edhe per nje post parkimi.
Per informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

114 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

228

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qender, 9 Katëshet

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin