JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL BUZE RRUGE NE KAMEZ !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me Qira Ambient Komercial Buze Rruge ne Kamez !!

Lokacioni ne Rrugen Demokracia, prane Troci Businnes Center.
Ambienti pozicionohet ne Katin 2 dhe 3 , pjese e nje Godine 3 kateshe, te ndodhur buze rruges kryesore.
Siperfaqja neto e secilit kat = 320 m2
Lartesia e katit = 4,5 m
Momentalisht Kati 2 perdoret si Restorant, por pershtatet lehtesisht sipas nevojes per cdo biznes.
Kati 3 eshte bosh.
Mundesi parkimi pas godines .
Akses hyrjeje me shkalle nga te dyja anet e godines.
Ambientet jane open space, me fasade xhami, kane vizibilitet.
Lokacioni i mire dhe kalueshmeria e larte e bejne kete ambient mjaft te favorshem per zhvillimin e bizneseve si fasoneri, zyra, magazine, prodhim etj

AMBIENTET MUND TE JEPEN ME QIRA BASHKE OSE TE NDARA !

Per me teper informacion, ju lutem na kontaktoni !!


Informacion
Sip. Totale:

498 m2

Sip. e brendshme:

640 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

155

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Demokracia, Instituti Bujqesor

Qyteti: Kamëz


Kontakto Agjentin