Shesim ambient per zyra prane Drejtorise se Policise ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane Drejtorise se Policise shesim ambient per zyra !
Zyra ndodhet ne kryqezimin midis rruges Myslym Shyrit dhe zones se Bllokut, ka fasade xhami ne te gjithe ambientet e zyres e cila ndihmon per reklamimin e aktivitetit.
Ambienti eshte I organizuar ne tre ambiente pune, dy tualete dhe nje kuzhine.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

126 m2

Sip. e brendshme:

127 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

163

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Drejtoria e Policise, Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin