SHITET APARTAMENT 2+1 NE CLOVER RESIDENCE. - Century 21 Albania
Përshkrim

Clover Residence ndodhet ane rruges se Dafinave, tek ish Fusha e Aviacionit, pozicionuar ne nje zone qe priret te zhvillohet me hapa te shpejte si zone r
ezidenciale me te gjitha facilitetet dhe sherbimet.

Detaje mbi pronen:
-Pozicionohet ne katit e dyte teknik,
-Siperfaqe totale 100m2
-Orientohet totalisht Jug-Perendim
-Planimetri e rregullt
-Fasade e ventiluar
-Cilesi e larte ndertimi
-

Organizohet ne:
-Koridor qe ben shperdarjen e ambienteve,
-Ambient ndenje se bashku me gatimin,
-Dy dhoma gjumi,
-Dy tualete
-Ballkon

OBJEKTI ESHTE FAZE NDERTIMI (Aktualisht po punohet me fasaden) DHE DO TE DOREZOHET BRENDA VITIT 2023.

Per shitje ofrohen edhe poste parkimi me kosto ekstra.

Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1096

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish fusha e Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin