VILE UNIKE PER SHITJE NE LUNDER - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne nje kompleks te ndertuar vitin e fundit shume prane qendres tregtare teg. Vila eshte e organizuar ne 4 kate dhe ka siperfaqe trualli 450 m2,
siperfaqe ndërtimi 335m²
Vila eshte totalisht e mobiluar dhe e pabanuar me pare.

-Ambjenti i ndenjes eshte mobiluar totalisht ( divan lekure,kolltuqe calligaris),ndricues LED.

-Kuzhina komplet e mobiluar me elektroshtepiake , kuzhine calligaris italiane me bango kuarci.

-Tryezaria e mobiluar komplet me tavoline Calligaris, Ndricuesit LED

- Dhomat e gjumit te mobiluara.

- Tualetet jane te kompletuar me mobilje italiane dhe grupe hansgrohe design, me ngrohje.

-Eshte e instaluar ngrohja qendorore me kaldaje.

-Tere verandat jane te termoizoluara dhe me hidroizolim 2 komponentsh dhe me katrama.

-Verandat jane te shtruara me pllaka gres porcelan.

- Eshte e instaluar fshesa qendrore per tere shtepine.

- Dyshemeja e shtepise eshte parket austriak Bauwerk.Organizimi i viles ne kate:


Kati 0: Dy dhoma gjumi, nje depo teknike, nje tualet . Ka dalje ne oborr me nje verande 35 m2.


Kati 1, Organizohet ne hyrjen kryesore, ambinti ndenjes , ambjenti i gatimit dhe i ngrenies, nje tualet dhe ballkon me siperfaqe 20 m2.


Kati 2: Ka dhomen e gjumit me garderobe (walking closet) me 1 banje akses vetem nga dhoma qe ka parabanje dhe banje me vaske. Ka dalje ne ballkon me nje siperfaqe 20 m2.


Papafingo: Ka organizim te hapur me kendin e uljes me bibloteke, dhe kendin e fjetjes. Ka pamje panoramike 360 grade. Ka dalje ne ballkon me 20 m2.


Vila ka 2 depo : Depo 1 eshte dhome teknike ku eshte e isntualur kaldaja dhe boileri sanitare, si dhe lavatricja/tharese e rrobave) kurse,

Depo 2: eshte e instaluar fshesa qendrore e shtepise.

Per ta pare cilesine e ndertimit dhe funksionalitetin duhet patjeter te organizojme nje vizite ne vile.


Informacion
Sip. Totale:

785 m2

Sip. e brendshme:

335 m2

Sip. Toke:

450 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

664

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lunder, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin