SHITET SHTËPI PRIVATE 2 KATESHE PRANE SHKOLLES "PRENK JAKOVA", SHKODËR - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Vision ofron per shitje shtepi dy kateshe me oborr dhe ambient biznesi.
Shtepia ndodhet ne nje zone te mire dhe te qete banimi dhe ofron akses te shpejt ne qendren e qytetit.
Shtepia eshte e orgaizuar ne:
-1 sallon+kuzhine
-5 dhoma gjumi
-2 tualete
-2 ballkone
Gjithashtu ndodhet dhe nje ambient biznesi me nje siperfaqe prej 80m².

Per me shume informacion mund te na kontaktoni ose te paraqiteni prane zyres tone ne Adresen : Rr, "Edith Durham".


Informacion
Sip. Totale:

1156 m2

Sip. e brendshme:

214 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

House

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

414

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rus

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin