Jepet Ambient Komercial per Qera - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne nje nga komlekset me te mira te zones si Kompleksi Halili .
Ambienti organizohet nga nje hapsire open space dhe nje tualet.
Ka nje lartesi prej 4.2 meter dhe fasade xhami .
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

34 m2

Sip. e brendshme:

30 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

199

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin