JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI URA-DERVISH BEG - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Vision ofron per qera ambjent biznesi me vendodhje ne zonen Ura Dervish Beg .
Siperfaqja e ambjentit eshte 80 m2 dhe disponon nje tualet.Ndodhet ne rrugen kryesore ne katin 0.
Ambjenti ka nje poziocion i cili favorizon cdo tipologji biznesi ne pjesen e ekspozimit.
Zona ku ndodhet ambjenti cilsohet si nje nder zonat me te preferuara per biznes .
Per cdo informacion te metejshem mund te na kontaktoni ose mund te drejtoheni pran ambjenteve te zyres C21 Vision.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ura Dervish Beg

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin