Okazion!! Apartament 2+1+2 ne Shengjin! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 ne plazhin e Shengjinit-Kune.
Apartamenti organizoihet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 banim te nje pallat te ri dhe ndodhet vetem 300 metra larg nga deti.
Ka nje siperfaqje totale 107.1 m2 .
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

348

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Shengjin, Kune, Shëngjin

Qyteti: Shëngjin


Kontakto Agjentin