Okazion!! Apartament 1+1 ne Shengjin! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne plazhin e Shengjinit-Kune.
Apartamenti organizoihet ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, nje dhome gjumi , nje tualete si dhe nje ballkon.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 banim te nje pallat te ri dhe ndodhet vetem 300 metra larg nga deti.
Ka nje siperfaqje totale 72.33 m2 .
Per nje vizite ne prone ose me shume imformacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

408

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Shengjin, Kune, Shëngjin

Qyteti: Shëngjin


Kontakto Agjentin