SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri, pajisur me ashensor dhe administrim. Disponon 91,5m2 dhe organizohet ne nje salle ndenje me aneks kuzhine dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

101 m2

Sip. e brendshme:

91 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

603

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin