JEPET ME QERA MAGAZINE PRANE SHKOLLES "AUSTRIAKE" - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Vision ofron per qera magazine prane Shkolles "Austriake".
Ambienti ka nje hapesire te mjaftushme dhe mund te shfrytezohet dhe per biznes si p.sh servis makinash.
SIperfaqja totale e ambientit eshte 200m2, dhe ka akses me rrugen kryesore.

Per me shume informacion te mund te na kontaktoni ose paraqiteni prane zyrave tona.


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

190

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ura e thive

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin