Super vile , vija e pare ne Kompleksin Lura ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim super vile ne vijen e pare tek Kompleksi Lura !
Vila pozicionohet prane bregdetit , ka nje siperfaqe ndertimi 260.4 m2 dhe 473+ m2 truall .
Kati i pare organizohet: nje dhome gjumi, sallon me kuzhine te vecuar, nje tualet si dhe nje verand.
Kati i dyte organizohet: tre dhoma gjumi, dy tualete ku njeri ndodhet ne dhomen matrimoniale si dhe nje verand e cila lidh dy dhomat e gjumit.
Detajet dhe investimi i bere ne prone :
1. Fasada-Sistemi Kapot. Termoizolim i viles ne nivelin superior. Ndertuar ne vitin 2013.
2. Pllake betoni 70 cm - termoizolim-hidroizolim;
3. Dopio xhama termik dhe akustik ne nivelet e standarteve evropiane
4. Sistem kondicionimi ngrohje - ftohje me uje (chiller) marka Daikin;
5. Gjenerator 5kw-10 kw per ndricimin/televizorin dhe soben;
6. Oxhak funksional me dru;
7. Sistem depozitash uji me 2 pompa uji;
8. Gazepo ne oborr;
9. Depo ne pjesen e pasme te viles per magazinime te ndryshme;
10. Kombinat teknogym dhe 2 pista vrapimi;
11. Dy sisteme kamerash;
12. Dy parkime te mbyllura, te poziconuara brenda rretehimit te viles...dera e parkimeve me hapje me pult.
13.Mobilimi i perfshire ne cmim
Per informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

473 m2

Sip. e brendshme:

260 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2245

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin