SHESIM VILE NE RESIDENCEN LONG HILL PRANE TEG - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nga residencat me te kerkuara te Tiranes,
LONG HILL prane qetesise dhe ajrit te paster shesim vile e cila organizohet ne dy kate.
Kati 1- me siperfaqe totale 94 m2 organizohet ne Sallon ndenje , ambient ngrenie, lavanderi , 1 tualet dhe 17 m2 verande.
kati 0- me siperfaqe totale prej 108 m2 organizohet ne 3 dhoma gjumi , 2 tualete .
Vila disponon gjithashtu 2 poste parkimi dhe oborr.
Eshte nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi gjithashtu.
per cdo informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

219 m2

Sip. e brendshme:

202 m2

Sip. Toke:

281 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

512

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin