Shesim Vile Individuale ne Residencen Elysium (Mjull Bathore) - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne residencen me te re dhe teper cilesore , Residenca Elysium shesim vile individuale. Ndodhet ne nje pozicion teper strategjik te zones se Mjull Bathores (prane Akacia Hill) shume prane qytetit por gjithashtu larg zhurmes dhe smogut. Projekti eshte ne fazen fundit .Ndertim teper cilesor termoizolim, fasade pjeserisht grafiato pjeserisht pllake termike. Catia solet, termoiziolim plus tjegulla. Gjithashtu pasqyra diellore te lidhura direkt me tubacione ne dhomen teknike. Instalime chiller.
Organizuar ne:
KATI -1: kantine, lavanderi, dhome teknike (100.14m2).
Kati 0: organizohet ne ambjent ndenjie , ambjent ngrenjie dhe tualet. (106,56m2).
Kati 1: organizuar ne 3 dhoma gjumi ( dhoma matrimoniale me garderobe dhe tualet). Dy dhoma gjumi 1 garderobe dhe tualet (110.66m2) .
Siperfaqe e lire toke 360 m2.
Per me teper info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

465 m2

Sip. e brendshme:

317 m2

Sip. Toke:

465 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

295

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Mjull - Bathore

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin