Rana e Hedhun, Shitet Apartament 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Rezidenca SOLIS vetëm 3 kilometra larg Shëngjinit në zonën e Ranës së Hedhun. Një zonë e favorizuar nga natyra ku mali i Shëngjinit zbret në plazh, ku shumë pak metra brez ranor thuajse bashkohen me detin.
Kjo rezidencë e ngritur në këtë bregdet ofron një pamje magjike të detit dhe malit. Rezidencë e projektuar jo vetëm për pushime por edhe për banim. Me një pamje mbresëlënëse, me një arkitekturë moderne dhe bashkëkohore, Kjo rezidencë me cilësi të lartë ofron ambiente jetese si bare, restorante, supermarkete, pishina, ambiente për fëmijë etj.
Apartamenti ndodhet në katin e 2 të banimit, jo me pamje nga deti.
Cmim okazion për zonën dhe tregun.
Për më shumë informacion, foto më kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

268

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rana e Hedhun, Shëngjin, Shëngjin

Qyteti: Shëngjin


Kontakto Agjentin