SHESIM APARTAMENT TEK KOMPLEKSI MARGA PRANE BULEVARDIT TE RI - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek nje kompleks i ri prane Bulevardit te ri shesim apartament , i organizuar ne koridor shperndares, sallon, kuzhine, ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri teper cilesor me dy ashensore. Ka orjentim nga lindja dhe nje pamje te lire nga bulevardi. Mundesi per blerje edhe dy poste parkimi ne kat -1 me cmim ekstra. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

93 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

387

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi i Ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin